Elektrostatik Filtre E 6000B
Marka : Stok No : Stok Adet :

Stok Durumu:


Elektrostatik Filtre E 6000B 


ADET
Sepete Ekle

Havalandırma, Havalandırma sistemleri, Endüstriyel havalandırma,  Cafe havalandırma sistemleri, Havalandırma sistemleri fiyatları ile İlgili Tüm Bilgileri İletişim Adresleri ve Canlı Destekten Müşteri Temsilcilerimizle Görüşebilirsiniz...

 Elektrostatik Filtre E 6000B 

   Endüstriyel tip ıslak ve kuru partikülleri (Yağ buharı,is,duman,toz,koku gibi) arıtmak için geliştirilmiş hava arıtma cihazıdır.

   Baca tertibatı yapılmasının imkanının olmadığı ve bu sebeğle herhangi bir mutfak kurulumunun yapılamadığı yerlerde, zararlı maddeleri, dumanı, yemek kokularını, tozu, isi etkili bir biçimde yok ederek, küçük veya büyük mekanlarda, konvansiyonel tip davlumbaz modellerinin kurulmasını gereksiz kılar.
   Farklı seçenekler sunan  kurulum modelleri ile %95’a varan hava temizleme oranı ile benzersizdir. İçinde bulundurduğu ” Forever Filter” sistemi ile, filtre sarf maliyetini düşürür. “Sürekli Filtre” dolduğunda veya temizleme zamanı geldiğinde, kolaylıkla sürgülü bölmesinden çıkarılır, temizlenip durulandıktan sonra tekrar bulunduğu bölgeye yerleştirilir.

   Kullanım Alanları  

*Ticari mutfaklar,
*Egzos sistemleri,
*Fabrikalar,
*Atölyeler,
*CNC makine egzos sistemleri,
*Izgara vb.

CİHAZ TİPİ-E1 6000
Max.Hava Debisi (m³/h) 6000
Cihaz İçi Basınç (Pa) 23
Ön Filtre Sınıfı G2 Metal
Güç Kutusu / Hücre Sayısı 1 / 2
Güç (W) 112
Partikül Boyutu 0,01 micron
Cell Malzemesi Aluminyum
Ağırlık (kg) 92
 
Boyutlar (mm)  
L x W x H 538 x 1155 x 815
W1 x H1 930 x 606

Yorum yapabilmek için Üye Girişi yapmalısınız


Benzer Ürünler